Adebisi Shank This is the Second Album of a Band Called Adebisi Shank Richter Collective LTD. 2010.
Adebisi Shank je danas bend koji i više nego ranije zvuči poput pojednostavljene, adolescentske, happy-hour disco verzije svojih utjecaja. A to su, vidjeli bi čim biste guglali ''Adebisi Shank'', Battles i Lite. Ako vam to zvuči napeto, preporučam da krenete s ovim albumom.
Koriste je tako što na TITSAOABCAS u uspijevaju sve svoje adute staviti u prvi plan, a glavnu manu prikriti. Glavni adut im je možda banalan, a to je činjenica da su AS čista zabava i dizanje duha, tj. glazba koja je na prvu više manje bezuvjetno pristupačna. A glavna mana po mom ukusu bi im bila bubnjar, čije jednostavno bubnjanje u post-punk/post-hc štihu često niti uspijeva pratiti dinamiku rifova i fraza na gitari, niti surađivati s njom. No na drugom albumu em je bubnjanje osjetno bolje, em AS uvode neke novine, poput novih, boljih, atraktivnijih i bolje korištenih digitalnih manipulacija zvukom gitare s jedne strane, novih melodijskih uloga glasa u s druge, te općenito atraktivniji zvuk i bolju produkciju. Bubnjanje je kako bilo, u najmanju ruku bolje uklopljeno. Ne želim reći podnošljivije, jer ipak nije bilo tako loše. Čak štoviše, bilo je učinkovito, ali prevećčuveno - što je teško zanemariti kad se radi o glazbi koja u tako velikoj mjeri ovisi o svojoj ritmičnosti.
Iako je ovaj bend nesumljivo bolji nego na svom prvom EP-u, nisam baš fan smjera u kojemu se mijenjao. Doduše, nisam bio neki preveliki fan ni onog prvog mi poznatog. A zašto, kako to obično biva, ne znam. U svakom slučaju, danas je to bend koji i više nego ranije zvuči poput pojednostavljene, adolescentske, happy-hour disco verzije svojih utjecaja. A to su, vidjeli bi čim biste guglali ''Adebisi Shank'', Battles i Lite. Ako vam to zvuči napeto, preporučam da krenete s ovim albumom.
Popična obrada inače instrumentalne stvari ''(-_-)'' s ovog albuma koju je napravio bend Squarehead, s dodavši riječi: ovdje!